Dzīve Agenskalnā

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences dzīvokļu projekts atrodas vienā no ģimenei draudzīgākajiem uz zaļākajiem Rīgas rajoniem - Agenskalnā! Droša, sakopta un ģimenei draudzīga vide - tās ir tikai dažas no priekšrocībām izvēloties jauno mājokli Agenskalnā, mūsu projektā.

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā (Pārdaugavā). Projekta atrašanās vieta ir patiesi unikāla: tikai 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un 20 minūtes līdz Baltijas krasta lielākajai kūrortpilsētai - Jūrmalai.
Ilgtermiņa attīstības plāni labā krasta apkaimē ir atvēruši neskaitāmas iespējas biznesam un atpūtai. Pēdējo gadu laikā Pārdaugava ir kļuvusi par "mājām" jauniem publiskajiem objektiem: Latvijas Banka, Medicīnas institūts, "Swedbank" galvenā ēka, Valsts arhīvi, Nacionālā bibliotēka, studentu pilsētiņa ar peldbaseinu un izstāžu zāle Ķīpsalā. Līdzās tam visam atrodas arī iepirkšanās centri, restorāni un moderni dzīvojamie kompleksi. Visa nepieciešamā infrastruktūra (aprūpes iestādes, veikali, mācību un sporta iestādes, atpūtas centri) atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

Vide un iespējas
No KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences viss ir tuvu un ērti sasniedzams. Dažu minūšu gājiena attālumā no KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ir Rīgas vēsturiskais centrs ar tā kultūras dzīvi,  mājīgs Kalnciema tirgus, kafejnīcas, vēlo brokastu, pusdienu un vakariņu vietas, parki un veloceliņi un daudzas citas kvalitatīvam pilsētas dzīvesstilam būtiskas vietas un adreses.
KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences šodienas pilsētniekam piedāvā kvalitatīvu dzīves telpu ilgtspējīgā pilsētvidē. Šeit ir viegli dzīvot saskaņā ar savām vērtībām un pārliecību, baudot iemīļotāko atpūtas vietu atrašanos tepat pie rokas un pilsētas centra sniegtās priekšrocības vienlaikus. Jaunā tramvaja līnija un blakus esošie veloceliņi padarīs ikdienas izvēli par labu dabai par itin viegli izdarāmu, bet ilgi gaidītais laikmetīgās mākslas muzejs piešķirs KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences vienreizējo "šeit un tagad" atmosfēru. Svarīgākie kultūras,  un kopā būšanas pasākumi šeit atrodas tikai vienas kafijas attālumā no mājām


Mūsu kontakti

Valentīna iela 16, Rīga
Atrašanās vieta

Kontaktinformācija

+37125446355 Jānis +37126853191 Evija
kalnciemalofts@gmail.com